کامران گلشاهی

صفحه ناشرین

کامران گلشاهی هستم، در شهر رشتِ سال 1375 شمسی به این جهان آمدم. از کودکی دوست می‌داشتم که آنچه در ذهنم می‌گذرد را در واقعیت ببینم. عالمِ خیالِ مجسم شده، چه ویدیوگیم، چه انیمیشن، چه کامیک‌بوک‌ها من را مغروق لذت می‌ساخت. و از همان زمان، نقاشی کشیدن ابزار اصلی و مورد علاقه‌ام در زنده ساختن ذهنم و تخیلاتم شد.
آذران، دنیایی که سال‌هاست به گشت و گذار در آن مشغولم، بخش جداناپذیری از زندگی‌ام است که اکنون در تجربه‌اش همراهم هستید.

ویدئو معرفی ناشر

ما در پلتفرم راویتون از تمام هنرمندانی که قدرت تعریف داستان هایشان را در ذهن و توانایی تصویر کردن آن ها را با قلم ها و سرانگشتان جادویی خود دارند دعوت می کنیم تا به جامعه ناشرین راویتون بپیوندند.

آثار آقای ناشر زاده (کروسل)

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

نظرات در این بخش قرار می گیرد. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

نظر سایر ناشران

اسکرول به بالا